Współczesny rynek motoryzacyjny zmienia się i rozwija w bardzo szybkim tempie. Zazwyczaj jest to związane z tym, że Polacy stają się coraz bogatsi. Wraz z podniesieniem ogólnej stopy życiowej, która przenosi się na wiele sfer, widoczna jest także w branży motoryzacyjnej.

Coraz rzadziej decydujemy się na zakup samochodów używanych, które mają nawet kilkanaście lat temu. Częściej wybieramy auta, które mają mały przebieg a i nie mają więcej niż pięć lat. Ta tendencja oznacza oczywiście to, że jeździmy dziś coraz bezpieczniej a samochody są coraz bardziej ekologiczne. Jednak z tych samych przyczyn coraz trudniej sprzedać jest samochód używany. Nasycenie rynku, spora konkurencja, świadomość konsumenta a także i coraz mniejsze zainteresowanie tym typem aut mają wpływ na ich popyt.

zainteresowanie skupem aut

Można zauważyć też, że coraz chętniej Polacy decydują się na oddanie samochodu używanego do skupu. Różnica między tym co możemy uzyskać sprzedając pojazd na własną rękę a tym co oferuje nam skup – nie musi być znacząca. Oczywiście wszystko zależy od tego jaki skup wybierzemy. Jest dziś ich bowiem sporo. Jednym z lepszych jest skup aut Toruń, który znany jest z szerokiej oferty motoryzacyjnej a także od wielu lat cieszy się dobrymi opiniami wśród klientów.

 

Rzetelna wycena w skupach samochodowych

Udając się do skupu samochodowego w Toruniu musimy pamiętać o tym, że nie musimy obawiać się wyceny. Jest ona przeprowadzana tylko przesz profesjonalistów z branży motoryzacyjnych. Cena uzależniona jest od co najmniej kilku czynników. Fachowcy biorą pod uwagę: model, rocznik, stan techniczny, przebieg a także kilka innych. Aby uzyskać wycenę nie trzeba jednak w tym celu udawać się specjalnie do skupu.

 Jest ona przeprowadzana prze telefon czy za pośrednictwem Funpagea. Wycena nie jest związana z żadnymi kosztami i zawsze wykonywana jest za darmo. Jeśli zastanawiasz się nadal ile możesz zyskać – po prostu zadzwoń! Niczym nie ryzykujesz a możesz tylko zyskać!

W toruńskim skupie samochodów używanych kupowane są nie tylko auta poleasingowe, dostawcze, angliki, ale także lekko uszkodzone czy powypadkowe. Ważne, aby ich stan techniczny pozwalał na naprawę ich i tym samym dalszą eksploatację.

Zadzwoń teraz