Rynek motoryzacyjny jest jednym z tych, który rozwija się i zmieniają bardzo dynamicznie. Wystarczy, że sięgniemy pamięcią kilka lat wstecz i zauważyć możemy jak bardzo zmieniły się preferencje Polaków. Kupujemy chętnie auta nowe, lub takie, które mają 3- 5 lat, niski przebieg i dobry stan techniczny. Samochody używane z kilkunastoletnim stażem nie cieszą się już takim zainteresowaniem jak kilka czy kilkanaście lat temu.

Sprzedaż samochodu dziś często wiąże się z dodatkowymi kosztami, a także i czasem jaki musimy na to przeznaczyć. A on z roku na rok jest coraz dłuży. Oczywiście są sposoby na to, aby używanego i niepotrzebnego auta pozbyć się w sposób szybki. Jednym z nich jest skorzystanie z oferty naszego skupu samochodów używanych w Toruniu

W samym mieście konkurencja jest spora. Nasz skup jest jednak inny. Dla nas konkurencyjność a także i urozmaicona oferta jest czymś na co stawiamy w pierwszej kolejności. Na co dzień monitorujemy działania konkurencji. Dlatego wiemy, że to właśnie my płacimy najwięcej! Dokładamy także wszelkich starań, żeby nasza oferta była dopasowana do potrzeb nawet tych najbardziej wymagających klientów.

komis samochodowy

Skupy aut – oferta dla każdego!

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego czym tak naprawdę jest skup samochodów używanych. O ile wiadomo na czym polega zezłomowanie auta, czy oddanie go do komisu, to tak naprawdę nie wiadomo co jest opcją najkorzystniejszą.

Okazuje się, że najszybciej sprzedać samochód można właśnie w skupie. W naszym toruńskim skupie samochodów zajmujemy się kupnem aut: dostawczych, poleasingowych, używanych, lekko uszkodzonych lub niesprawnych a także anglików. Oferta jest różnorodna. Jest ona skierowana także dla tych, którzy w pierwszej kolejności myśleli już tylko o zezłomowaniu swojego nieużywanego i niesprawnego od dawna samochodu.

My w odróżnieniu od złomów posiadamy swoją lawetę. Nie jest więc dla nas problemem dojechanie do klienta po samochód. Zajmujemy się także dopełnieniem wszystkich niezbędnych formalności, a po zakończonej transakcji pieniądze wypłacamy od razu w gotówce.

Zastanawiasz się czy Twoje auto nadaje się już tylko na złom, czy może można oddać je do skupu? Po prostu zadzwoń do nas i poznaj szczegółowo naszą ofertę. Wstępną wycenę przeprowadzamy już podczas krótkiej rozmowy telefonicznej.

Eksperci z branży motoryzacyjnej jakich zatrudniamy, na podstawie danych samochodu, takich jak: rocznik, model, stan techniczny, przebieg – są w stanie podać cenę! Nie zwlekaj i sprawdź naszą ofertę jeszcze dziś!

Zadzwoń teraz