Skupujemy wszystkie samochody z Anglii!

Jesteśmy jednym ze skupów w regionie, który kupuje samochody z Anglii. Wiemy jak wyglądają działania konkurencji i jaka jest ich oferta. Zdajemy sobie sprawę, że to właśnie my płacimy najwięcej za samochody używane z Anglii. Marka auta ma dla nas drugorzędne znaczenie.

Posiadamy własną lawetę, dlatego jesteśmy w stanie przyjechać do Klienta w przeciągu godziny. Po zakończonej transakcji płacimy zawsze gotówką. Nie musisz obawiać się oczekiwania na przelew z banku. Po sprzedaży samochodu nam – pieniądze  zawsze masz od ręki!

Zastanawiasz się ile jesteśmy w stanie zaoferować za Twojego „anglika” – po prostu zadzwoń do nas i przekonaj się o tym od razu. Wstępną wycenę przeprowadzamy już podczas rozmowy telefonicznej.  Potrzebne nam są do niej podstawowe dane techniczne samochodu, takie jak: marka, rocznik, przebieg, stan techniczny.

KUPIMY KAŻDE AUTO Z ANGLII OD RĘKI!
ZADZWOŃ – 604 479 949

Kupimy każdego „Anglika” od ręki!

Jesteśmy zainteresowanie zakupem każdego używanego auta w Toruniu. Marka nie jest dla nas istotna. Skupujemy nie tylko „angliki”, ale także samochody poleasingowe, lekko uszkodzone, powypadkowe czy dostawcze. Masz problem żeby dojechać do nas? Dla nas nie jest to żadna przeszkoda! Posiadamy swoją lawetę, dlatego jesteśmy w stanie dojechać do Ciebie w przeciągu godziny.

Czytaj więcej

Samochody z Anglii, zakupione w ostatnim czasie

Czy opłaca się sprzedać auto do skupu samochodów?

Wiele osób, które chociaż raz były w sytuacji gdzie musiało sprzedać swoje używane auto, myślało o sprzedaży do skupu aut. Kwestia do rozmyślań, to czy to się opłaca i co możemy zyskać. Okazuje się, że skupy samochodów używanych wciąż zyskują na popularności, a...

Zadzwoń teraz