Skupujemy wszystkie samochody powypadkowe!

Wiele osób posiadających samochód powypadkowy w pierwszej kolejności myśli o tym, aby go zezłomować. Jak się okazuje nie zawsze jednak jest to dobre posunięcie. Na zezłomowaniu samochodu nie zarobimy dużo, a jednocześnie musimy dopełnić kilku formalności. Rozwiązaniem w takich przypadkach może być oddanie samochodu powypadkowego do skupu.

Skupujemy wszystkie samochody powypadkowe – nie ma dla nas znaczenia jakiej marki jest Twoje auto. Zdajemy sobie sprawę, że często auta powypadkowe mają najbardziej zniszczoną karoserię np. po holowaniu. Jeśli zastanawiasz się co zrobisz ze swoim samochodem po wypadku – po prostu zadzwoń do nas! Przekonaj się ile my jesteśmy w stanie Ci zapłacić i dowiedź się ile możesz na tym zyskać!

Zdajemy sobie sprawę, że auta powypadkowe są często uszkodzone. Dla nas nie jest to żaden problem. Posiadamy swoją lawetę i jesteśmy w stanie dojechać do Ciebie w najkrótszym możliwie czasie!

KUPIMY KAŻDE AUTO POWYPADKOWE OD RĘKI!
ZADZWOŃ – 604 479 949

Kupimy każde powypadkowe auto w Toruniu!

Nasz toruński skup samochodów powypadkowych jest z całą pewnością jednym z lepszych w regionie. Monitorujemy działania konkurencji i dlatego wiemy, że to właśnie MY płacimy najwięcej! Wstępną wycenę jesteśmy w stanie przeprowadzić już podczas rozmowy telefonicznej. Zadzwoń do nas – niczym nie ryzykujesz. Wycena jest bezpłatna, a dzięki niej szybko dowiesz się ile jesteśmy w stanie zapłacić za Twoje powypadkowe auto!

Czytaj więcej

Powypadkowe samochody, zakupione w ostatnim czasie

Rosnąca popularność skupów aut

Rynek motoryzacyjny jest jednym z tych, który rozwija się i zmieniają bardzo dynamicznie. Wystarczy, że sięgniemy pamięcią kilka lat wstecz i zauważyć możemy jak bardzo zmieniły się preferencje Polaków. Kupujemy chętnie auta nowe, lub takie, które mają 3- 5 lat, niski...

Zadzwoń teraz