Skupujemy wszystkie samochody powypadkowe!

Wiele osób posiadających samochód powypadkowy w pierwszej kolejności myśli o tym, aby go zezłomować. Jak się okazuje nie zawsze jednak jest to dobre posunięcie. Na zezłomowaniu samochodu nie zarobimy dużo, a jednocześnie musimy dopełnić kilku formalności. Rozwiązaniem w takich przypadkach może być oddanie samochodu powypadkowego do skupu.

Skupujemy wszystkie samochody powypadkowe – nie ma dla nas znaczenia jakiej marki jest Twoje auto. Zdajemy sobie sprawę, że często auta powypadkowe mają najbardziej zniszczoną karoserię np. po holowaniu. Jeśli zastanawiasz się co zrobisz ze swoim samochodem po wypadku – po prostu zadzwoń do nas! Przekonaj się ile my jesteśmy w stanie Ci zapłacić i dowiedź się ile możesz na tym zyskać!

Zdajemy sobie sprawę, że auta powypadkowe są często uszkodzone. Dla nas nie jest to żaden problem. Posiadamy swoją lawetę i jesteśmy w stanie dojechać do Ciebie w najkrótszym możliwie czasie!

KUPIMY KAŻDE AUTO POWYPADKOWE OD RĘKI!
ZADZWOŃ – 604 479 949

Kupimy każde powypadkowe auto w Toruniu!

Nasz toruński skup samochodów powypadkowych jest z całą pewnością jednym z lepszych w regionie. Monitorujemy działania konkurencji i dlatego wiemy, że to właśnie MY płacimy najwięcej! Wstępną wycenę jesteśmy w stanie przeprowadzić już podczas rozmowy telefonicznej. Zadzwoń do nas – niczym nie ryzykujesz. Wycena jest bezpłatna, a dzięki niej szybko dowiesz się ile jesteśmy w stanie zapłacić za Twoje powypadkowe auto! Za samochody płacimy wyłącznie gotówką. Wiemy, że dobrze przeprowadzona transakcja to taka, która nie trwa zbyt długo. U nas gotówkę masz zawsze od ręki!

Ile płacimy za powypadkowe samochody?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, ile płacimy za samochody powypadkowe. Tak naprawdę uzależnione jest to od wielu czynników. Cena zależna jest od parametrów technicznych pojazdu: marki, rocznika, przebiegu, oraz ogólnego stanu technicznego. Skupujemy tylko i wyłącznie auta powypadkowe, które nadają się jednak do naprawy i tym samym do dalszej eksploatacji.

Jednocześnie możemy zapewnić, że jeśli posiadasz taki samochód, to właśnie MY w całym regionie jesteśmy w stanie zaoferować najwięcej. Nie zwlekaj i już dziś zadzwoń do nas! Niczym nie ryzykujesz – wstępna wycena jaką przeprowadzamy przez telefon jest bezpłatna!

Powypadkowe samochody, zakupione w ostatnim czasie

Czy opłaca się sprzedać auto do skupu samochodów?

Wiele osób, które chociaż raz były w sytuacji gdzie musiało sprzedać swoje używane auto, myślało o sprzedaży do skupu aut. Kwestia do rozmyślań, to czy to się opłaca i co możemy zyskać. Okazuje się, że skupy samochodów używanych wciąż zyskują na popularności, a...

Zadzwoń teraz