Skupujemy wszystkie samochody osobowe!

Używany samochód osobowy jest dziś coraz trudniej sprzedać. Spowodowane jest to między innymi nasyceniem rynku a także tym, że nasze społeczeństwo wciąż się bogaci. Dziś chętniej wybierane są auta, które nie mają zbyt wysokiego przebiegu i więcej niż 5 lat.

Z tego powodu na własną rękę jest coraz ciężej sprzedać auto. Dla osób, które chcą się w sposób szybki pozbyć swojego używanego samochodu osobowego jednym z rozwiązań jest skorzystanie ze skupów aut. Jest ich wiele. Warto jednak porównać ceny jakie oferują. Nasz skup samochodów osobowych płaci najwięcej w całym regionie! Zdajemy sobie z tego sprawę, bo na co dzień monitorujemy działania konkurencji.

Wiemy, że tylko uczciwa i relatywnie wysoka cena za samochód może przysporzyć nam nowych klientów. W naszym skupie samochodów osobowych płacimy wyłącznie gotówką. Po zakończonej transakcji pieniądze otrzymujesz od ręki i nie musisz czekać na przelew z banku.

KUPIMY KAŻDE AUTO OSOBOWE OD RĘKI!
ZADZWOŃ – 604 479 949

Kupimy każde auto osobowe w Toruniu!

Zastanawiasz się czy oddać swoje używane auto do złomua? Masz dość długotrwałej sprzedaży na własną rękę? Nic prostszego! Po prostu zadzwoń do nas i przekonaj się ile możesz otrzymać za swój samochód. To nigdy nie było tak proste! Jesteśmy w stanie podczas rozmowy przeprowadzić wstępną wycenę. Wystarczy, że podasz nam dane techniczne pojazdu takie jak: markę, rocznik, przebieg itp. Eksperci jakich zatrudniamy w oparciu o swoją wiedze, doświadczenie oraz dane rynkowe sporządzają wycenę. W momencie, gdy Twój samochód nie ma ważnego OC, lub jest lekko uszkodzony jesteśmy w stanie przyjechać do Ciebie. Posiadamy własną lawetę i nie jest to dla nas żaden problem! Nie ograniczamy się tylko do terenu miasta. Jeśli mieszkasz w okolicy Torunia, to dla nas też żadna przeszkoda.

Ile płacimy za osobowe samochody?

Na to pytanie nie ma jednej dobrej odpowiedzi. Do wyceny każdego samochodu używanego podchodzimy indywidualnie. Cena bowiem uzależniona jest od jego parametrów. Dla nas ważne są dane takie jak: marka, rocznik, przebieg i kilka innych.

Cena oferowana przez nasz skup samochodów używanych jest uczciwa i zawsze oparta o dane rynkowe. Płacimy najwięcej w całym regionie. Wiemy, że tylko dzięki temu możemy pozyskiwać nowych klientów i cieszyć się ich dobrymi opiniami. Chcesz przekonać się ile zapłacimy za Twoje używane auto – po prostu zadzwoń do nas i się przekonaj. Wstępną wycenę otrzymasz podczas jednej rozmowy. Wycena w naszym skupie aut osobowych zawsze jest bezpłatna – niczym nie ryzykujesz!

Samochody osobowe, zakupione w ostatnim czasie

Czy opłaca się sprzedać auto do skupu samochodów?

Wiele osób, które chociaż raz były w sytuacji gdzie musiało sprzedać swoje używane auto, myślało o sprzedaży do skupu aut. Kwestia do rozmyślań, to czy to się opłaca i co możemy zyskać. Okazuje się, że skupy samochodów używanych wciąż zyskują na popularności, a...

Zadzwoń teraz