Skupujemy wszystkie samochody dostawcze!

Samochody dostawcze należą z całą pewnością do specjalnej grupy. Ze względu na przepełnienie rynku, a także to, że dziś najczęściej kupowane są samochody z niskim przebiegiem, może być ciężko sprzedać na własną rękę taki pojazd. My skupujemy wszystkie samochody dostawcze. Marka pojazdu ma dla nas drugorzędne znaczenie. Skupujemy zarówno pojedyncze sztuki jak i pojazdy flotowe. Zdajemy sobie sprawę z tego, że często problemem jest sam dojazd do skupu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów jesteśmy w stanie dojechać do nich. Posiadamy własną lawetę i dojazd do klienta nie jest dla nas żadną przeszkodą. Zadzwoń do naszego skupu samochodów dostawczych już dziś i przekonaj się jakie to proste!

Zdajemy sobie sprawę z tego, że konkurencja na rynku motoryzacyjnym jest spora. Dlatego na co dzień monitorujemy działania konkurencji, po to by ceny przez nas oferowane były najwyższe. Skupujemy nie tylko samochody osobowe, ale i dostawcze. Po skończonej transakcji pieniądze otrzymujesz od ręki. Płacimy wyłącznie gotówką. Wiemy, że po sprzedaży samochodu każdy chciałby mieć pieniądze jak najszybciej. Dlatego sprzedając swój samochód dostawczy nam, nie musisz czekać na przelew z banku. Pieniądze będziesz miał od razu.

KUPIMY KAŻDE AUTO DOSTAWCZE OD RĘKI!
ZADZWOŃ – 604 479 949

Kupimy każde dostawcze auto w Toruniu!

Masz auto dostawcze, które nie ma ważnego ubezpieczenia lub jest lekko uszkodzone? Dla nas to żaden problem! Posiadamy własną lawetę, dlatego jesteśmy w stanie dojechać do Ciebie w przeciągu godziny. Cena jaką otrzymujesz jest wypadkową danych technicznych samochodu. Eksperci jakich zatrudniamy potrafią na ich podstawie wycenić rzetelnie i uczciwie każdy dostawczy samochód.

Czytaj więcej

Samochody dostawcze, zakupione w ostatnim czasie

Czy opłaca się sprzedać auto do skupu samochodów?

Wiele osób, które chociaż raz były w sytuacji gdzie musiało sprzedać swoje używane auto, myślało o sprzedaży do skupu aut. Kwestia do rozmyślań, to czy to się opłaca i co możemy zyskać. Okazuje się, że skupy samochodów używanych wciąż zyskują na popularności, a...

Zadzwoń teraz